Mehmetçik’ten milli takıma destek paylaşımı

Kahraman mehmetçiklerimiz EURO2024 çeyrek final karşılaşmasında Hollan’da ile karşılaşacak olan A Milli Futbol Takımımıza destek verdi. MSB’den yapılan paylaşımda görev yerlerinden futbolcularımıza seslenen askerlerimizin görüntüleri yer alırken “Haydi Türkiye, hep birlikte zafere!” ifadelerine yer verildi.

Kahraman mehmetçiklerimiz EURO2024 çeyrek final karşılaşmasında Hollan’da ile karşılaşacak olan A Milli Futbol Takımımıza destek verdi.

UEFA’NIN SKANDAL KARARI

Milli futbolcumuz Merih Demiral Avusturya maçında 2 gol atarak maça damga vurdu. Merih Demiral attığı gollerle Türkiye’yi çeyrek finale taşırken gol sevincini bozkurt işaretiyle kutladı.

2 MAÇ MEN CEZASI

Almanya ve UEFA’nın baskılarına boyun eğen UEFA skandal bir karara imza atarak Merih Demiral’a 2 maç men cezası verdi. Türkiye’den skandal karara tepki yağdı.

TÜRKİYE’DEN DESTEK YAĞDI

Başkan Recep Tayyip Erdoğan programlarını iptal ederek Türkiye’nin Hollanda ile yapacağı karşılaşmada millilere destek için Berlin’e gitme kararı aldı.

MEHMETÇİKTEN DESTEK: HER BİRLİKTE ZAFERE

A Milli Takımımıza bir destek de kahraman mehmetçiklerimizden geldi. MSB’den yapılan paylaşımda, “Haydi Türkiye, hep birlikte zafere!” ifadelerine yer verildi.

Paylaşımda yer alan videoda mehmetçikler “Milli Takımımıza başarılar diliyoruz” diyerek bizim çocuklara seslendi.

MSB’nin paylaşımında şu ifadelere yer veridli:

“Türk Silahlı Kuvvetlerimizin korkusuz ve kahraman Mehmetçiklerinden, bu akşam Hollanda karşısında yarı final için mücadele edecek olan Bizim Çocuklar’a mesaj var.

A Millî Futbol Takımımızın EURO2024 ‘te sağlayacağı her başarı milletimizle birlikte engin dağlarda, amansız denizlerde ve hudutsuz göklerde görev yapan askerlerimizi de sevince boğacak.

Haydi Türkiye, hep birlikte zafere!”

patronlardunyasi.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir